Kontakt

Osnovni podaci

Marija Kušić – osnivač i prokurist
Mob: 098/208-888
E-mail: marija@arios.net
Žiro račun: HR9723400091100044249

Radno Vrijeme
Ponedjeljak – petak: 07:00 – 15:00 sati

ARIOS Belišće, Ivana Gorana Kovačića 49

Aleksandar Kušić – direktor
mob: 098 299 004
e-mail aco@arios.net

Iva Jureta dipl.iur – pravnica
mob: 099 370 5884
e-mail iva@arios.net

Maja Bobotić – referent za obrte i pravne osobe
mob: 099 5433 923 i
email maja@arios.net

Sanja Pačarek referent za vođenje knjigovodstva udruga i pravnih osoba, obrta paušala
mob: 098 552 697
email sanja@arios.net

Amela Kebić administrator
mob: 091 7215 626
email je amela@arios.net

Senka Karapetrić – referent za pravne osobe
Mob: 099 504 7680
E-mail: senka@arios.net

Bojana Mikulić – referent za pravne osobe
E-mail: bojana@arios.net

Diana Bagarić – referent za obrte
Tel: 098391531
E-mail: diana@arios.net

Marija Pavošević – referent za pravne osobe
Tel: 098 226 255
E-mail: pavosevic.marija@arios.net